TELEFÓN 0902 182 430 *on-line rezerváciaREZERVUJTE TERAZ

Penzión

Ubytovať sa u nás môžete v útulných štyroch 2-lôžkových izbách a jednej 1-lôžkovej izbe. Možnosť dvoch prísteliek. Izby sú štandardne vybavené kúpeľňou s vlastnou toaletou,  so sprchovacím kútom, hostia môžu sledovať káblovú televíziu, majú neobmedzený wi-fi prístup na internet. Chladnička sa nachádza na chodbe penziónu. V izbách majú naši hostia k dispozícii rýchlovarnú kanvicu s príslušenstvom na prípravu čaju alebo kávy. Všetky izby sú nefajčiarske.
V prípade záujmu máme k dispozícii detskú postieľku a DVD prehrávač. Nestrážené parkovisko sa nachádza priamo pred budovou penziónu pod oknami.

 

Ubytovanie

55 eur/noc/bez raňajok

V prípade vášho záujmu vám pripravíme raňajky v čase podľa Vášho želania. Vybrať si môžete z ponuky z nášho raňajkového menu. Pri dlhšom pobyte ponúkame možnosť zliav.

40 eur/noc / bez raňajok

V prípade vášho záujmu vám pripravíme raňajky v čase  podľa Vášho želania. Vybrať si môžete z ponuky z nášho raňajkového menu. Pri dlhšom pobyte ponúkame možnosť zliav.

15 eur/noc/bez raňajok

V prípade vášho záujmu vám pripravíme raňajky v čase podľa Vášho želania. Vybrať si môžete z ponuky z nášho raňajkového menu.

 

Konferenčná miestnosť veľká

(kapacita 34 osôb)

Cena dohodou

Štýlový priestor vhodný na usporiadanie rôznorodých spoločenských podujatí, svadieb, krstín, promócií, rodinných osláv, firemných podujatí podľa vašich predstáv.

Cena dohodou

Štýlový priestor vhodný na usporiadanie rôznorodých spoločenských podujatí, svadieb, krstín, promócií, rodinných osláv, firemných podujatí podľa vašich predstáv.

 

 

Coffee Break

Coffee Break A
Presso káva v termoskách, mliečko, čaj podľa výberu, citrón, med, minerálka 0,3l, džús rôzne druhy 0,3l, sladké pečivo

Coffee Break B
Presso káva v termoskách, mliečko, čaj podľa výberu, citrón, med, minerálka 0,3l, džús rôzne druhy 0,3l, sladké pečivo, slané pečivo, ovocie

Coffee Break C
Presso káva v termoskách, mliečko, čaj podľa výberu, citrón, med, minerálka 0,3l, džús rôzne druhy 0,3l, sladké pečivo, slané pečivo, ovocie, obložený chlebík